Beşir Derneği Sosyal Medya
Türkcell,Vodafone ve Türk Telekom SMS Servislerinde, Türkiye Genelindeki Resmi Kurumlarda Yaşanılan Siber Saldırı Olaylarına İstinaden Yapılan İnceleme Dolayısıyla Bağış İşlemi Sonrası SMS Gönderiminde Kısa Süreliğine Kesintiler Yaşanmaktadır. Bağış İşleminize Ait Bilgilendirmeleri E-Posta Adresiniz Üzerinden Takip Edebilirsiniz. SMS Gönderimleri Kullanıma Açıldığında Bağış İşleminize Ait Bildirimi Tarafınıza İleteceğiz.

Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz ...

Değerli Bağışçımız ;

Aşağıdaki kutucuklara kurban kimin adına kesilecekse onun bilgilerini giriniz. Kesim işlemi tamamlandığında ve kesim ile ilgili medya içeriği sisteme yüklendiğinde "Hissedar Telefonu" bölümünde yazdığınız telefon numarasına bilgilendirme gönderilecektir.
Değerli bağışçımız;

Kurban bağışınız ihtiyaç duyulan yerlerde, belirli bir program dâhilinde vekâleten kesimleri yapılmaktadır.

Vacip ve Sünnet kurban bağışlarınız Kurban Bayramının 1. , 2. , ve 3. günlerinde ihtiyaç analizine göre belirlenen Türkiye dâhil tüm mazlum coğrafyalarda kesilerek paylar halinde dağıtımı yapılacak ve size SMS ile bilgi verilecektir. ( Bazı ülkelerde bayram 1 veya 2 gün geç başlayabilmektedir. Bilgilendirme bu takvime göre yapılacaktır.)

Adak, Akika, Nafile, Şükür kurban bağışlarınız kurban bayramından sonra ki günlerde yine ihtiyaç analizine göre belirlenen Türkiye dâhil tüm mazlum coğrafyalarda en geç 60 gün içerisinde vekâleten kesimleri yapılarak sizlere SMS ile bilgi verilecektir.

Allah cc ibadetinizi ve niyetinizi kabul etsin. Kurban bağışınız için teşekkür ederiz.
KREDİ VEYA BANKA KARTI BİLGİLERİ